Ogłoszenia dla studiów doktoranckich

Sekretariat studiów doktoranckich nieczynny w dniach 02-05.05.2017

Informujemy, że w dniach 2, 4 i 5 maja sekretariat studiów doktoranckich będzie nieczynny.

Listy rankingowe do stypendium doktoranckiego

Informacje do pobrania

Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów WFCh

Informujemy, że dnia 26 października 2016 r. na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej w sali 327, bud. 21, o godz. 12:30 odbędą się wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o WRD i z krótkim przewodnikiem po zasadach przeprowadzania wyborów do WRD na stronie: http://doktoranci.uksw.edu.pl/node/304.

Wybory są otwarte dla wszystkich doktorantów wydziału. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są w trakcie posiedzenia wyborczego i nie jest prowadzona wcześniejsza rejestracja! Zapraszamy do udziału!

Zarząd Samorządu Doktorantów UKSW

O czym warto pamiętać w związku z rejestracją na zajęcia?

Zachęcamy do zapoznania się z przypomnieniami i sugestiami dotyczącymi rejestracji na zajęcia (rozpoczęcie rejestracji na zajęcia na studiach stacjonarnych w semestrze zimowym: 23.09., godz. 9:00).

(kliknij powyżej, aby pobrać)

Nowe seminarium doktoranckie z psychologii - prof. L. Grzesiuk

Od roku akademickiego 2016/2017 będzie  można realizować studia doktoranckie z psychologii pod opieką naukową p. prof. dr hab. Lidii Grzesiuk.
Proponowana tematyka prac doktorskich to: 
• „Cechy pacjenta a bezpośrednia skuteczność psychoterapii”,
• „Doświadczenia pacjenta z przebiegu psychoterapii a jej odroczona skuteczność
• „Cechy pacjenta i doświadczenia z psychoterapii a rozbieżność między bezpośrednią i odroczoną skutecznością psychoterapii”
•  lub inne, z zakresu psychoterapii.
Osoby zainteresowane winny skontaktować się z Panią Profesor (l.grzesiuk@uksw.edu.pl), celem uzgodnienia projektu badawczego i uzyskania rekomendacji.

Informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017

MNiSzW ogłosiło informacje na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017.

Szczegóły są dostępne na stronie: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-za-wybitne-osiagniecia-dla-doktorantow-na-rok-akademicki-2016-2017.html

 

Copyright © 2017 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach