Zasady kwalifikacji na drugi kierunek studiów i z przeniesienia

Wszyscy kandydaci ubiegający się o przyjęcie na I rok studiów (również na II kierunek), rejestrują się w systemie IRK i przechodzą pełną procedurę rekrutacyjną zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Kandydaci z przeniesienia na lata wyższe  nie rejestrują się w IRK lecz składają komplet wymaganych dokumentów:

• podanie z prośbą o przyjęcie na studia (na który rok i na jaki profil) wraz z informacją, gdzie kandydat studiuje (na jakiej uczelni i na jakim wydziale)
  • kartę przebiegu studiów ze swojego macierzystego wydziału
  • opinię swojego Dziekana (dotyczy także kandydatów ubiegających się o przyjęcie na drugi kierunek studiów)
  • zaświadczenie o średniej ocen z przebytego toku studiów (średnia jest podstawą  do rankingu, jeśli będzie więcej kandydatów niż miejsc).

Regulamin Studiów w UKSW w Warszawie (par. 21)

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej WFCh (www.wfch.uksw.edu.pl)

Termin składania dokumentów:

Przyjmowanie dokumentów od kandydatów na II kierunek i z przeniesienia na studia stacjonarne:

osoby zainteresowane przeniesieniem na studia na kierunek  – psychologia – zobowiązane są do przesłania skanów w/w dokumentów do 15 lipca 2020 r. - na adres Prodziekana-Kierownika Studiów z Psychologii:
w.strus@uksw.edu.pl

osoby zainteresowane przeniesieniem na studia na kierunek  – filozofia – zobowiązane są do przesłania skanów w/w dokumentów do 15 lipca 2020 r. - na adres Prodziekana-Kierownika Studiów z Filozofii:
a.waleszczynski@uksw.edu.pl

osoby zainteresowane przeniesieniem na studia na kierunek  – ochrona środowiska – zobowiązane są do przesłania skanów w/w dokumentów do 15 lipca 2020 r. - na adres Prodziekana-Kierownika Studiów z Ochrony Środowiska:
g.embros@uksw.edu.pl

Dokumenty w oryginałach będą przyjmowane:

ul. Wóycickiego 1/3 (budynek nr 23)