Nowe studia podyplomowe w Instytucie Psychologii WFCh

Instytut Psychologii WFCh przygotował ofertę nowych rocznych kierunków studiów podyplomowych. Rekrutacja trwa, a zajęcia rozpoczynają się od października 2017 roku.

SKUTECZNA KOMUNIKACJA W NOWYCH MEDIACH

Na zajęciach uczestnicy studiów zapoznają się z całym procesem budowania komunikatu za pomocą nowych mediów. Każdy weekend poświęcony będzie na inny aspekt – zaczynając od strategicznych podstaw, przez opiekę nad projektem, aż po kreację i mierzenie skuteczności. Pozwoli to na poznanie każdego elementu zarówno pracy z agencją reklamową, jak i w agencji reklamowej.

Więcej: www.nowemedia.edu.pl - www.facebook.com/komunikacjaNOWEMEDIA

360 STOPNI W MARKETINGU SPOŁECZNYM

Na zajęciach uczestnicy studiów zapoznają się z całym procesem budowania kampanii społecznych. Każdy weekend poświęcony będzie na inny aspekt – zaczynając od strategicznych podstaw, przez opiekę nad projektem, aż po kreację, PR i mierzenie skuteczności. Pozwoli to na poznanie całościowego podejścia 360 stopni w marketingu społecznym.

Więcej: marketingspoleczny@uksw.edu.pl

SZKOŁA KREATYWNEGO PRZYWÓDZTWA

Studia zaprojektowano tak, aby nauczyć nowych umiejętności innowacyjnego przywództwa, otwarcia siebie samego na kreatywność, utrwalić nowe nawyki zarządzania w warunkach niepewności oraz zapoznać z możliwościami nowych narzędzi twórczego rozwiązywania problemów w zespołach i organizacji.

Więcej: www.kreatywneprzywodztwo.edu.pl - www.facebook.com/kreatywneprzywodztwo

REJESTRACJA W SYSTEMIE IRK:
Studia podyplomowe Instytutu Psychologii UKSW

 

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach