Debata ekspercka pt. "Czy można pogodzić liberalizm i sprawiedliwość?" (25.05.2018) - zaproszenie

Członkowie zespołu projektowego Forum Logicum (POWR.03.01.00-00-EF46/16 NCBiR) w składzie: ks. dr hab. Maciej Bała, prof. UKSW; prof. Robert  Piłat; dr hab. K. Świętorzecka, prof. UKSW; ks. dr Marek Porwolik; dr Dominika Dzwonkowska, dr Janusz Wesserling, dr Michał  Piekarski, mgr Joanna Skurzak, zapraszają na debatę ekspercką pt. "Czy można pogodzić liberalizm i sprawiedliwość?". W dyskusji będą uczestnczyć uczniowie liceum im. bł. ks. R. Archutowskiego - uczestnicy warsztatów logiczno-filozoficznych Forum Logicum.

Spotkanie odbędzie się 25 maja 2018 o godz. 8:15 (do 9:50) w sali 101, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23.

W trakcie spotkania nastąpi podpisanie ramowego porozumienia o współpracy Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej UKSW z Publicznym Liceum Ogólnokształcącym im. bł. ks. R. Archutowskiego.

Materiały do dyskusji można pobrać pod adresem: