"Oceń uczelnię" - ankieta dla studentów UKSW

Szanowni Studenci,

po raz kolejny mają Państwo możliwość wyrażenia swojej opinii na temat satysfakcji studiowania na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W systemie USOS została udostępniona Państwu ankieta "OCEŃ UCZELNIĘ", która jest widoczna w górnej części strony, zaraz po zalogowaniu. Ma ona charakter anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje 6 minut.

Formularze będą aktywne do 23 kwietnia 2019.

Państwa opinie stanowią istotne źródło wiedzy dla osób odpowiedzialnych za proces kreowania najlepszych rozwiązań w obszarze dydaktyki i doskonalenia jakości w naszym uniwersytecie. Gorąco zachęcamy do podzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami nt. jakości kształcenia, organizacji zajęć, obsługi i wsparcia studentów, infrastruktury uczelni, czy satysfakcji ze studiów na UKSW. Państwa oceny pomogą skuteczniej reagować na konkretne potrzeby środowiska akademickiego w różnych obszarach funkcjonowania uczelni.

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do licznego udziału w badaniu ankietowym "Oceń Uczelnię" i dziękujemy za wszelkie uwagi.

Ośrodek Badań Jakości Kształcenia i Ewaluacji