IV Edycja Konferencji "Praca w ochronie środowiska" (29.05.2019) - zaproszenie

29 maja 2019 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Aula Schumana Auditorium Maximum, kampus Wóycickiego) odbędzie się IV Edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Praca w ochronie środowiska” pod honorowym patronatem Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego mgr. inż. Mirosława Markowskiego oraz Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia prof. UKSW dr hab. Anny Fidelus. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Przyrodników UKSW działające przy Instytucie Ekologii i Bioetyki przy wsparciu Instytutu oraz Samorządu Studentów UKSW.

Rejestracja uczestników od godziny 9:00, uroczyste otwarcie o godz. 10:00, zakończenie ok. 14:30.

Program konferencji do pobrania

Konferencja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów nauk przyrodniczych, ochrony środowiska i kierunków pokrewnych z placówek edukacyjnych różnych miast Polski, takich jak: Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Opole, Siedlce, Radom, Lublin, Białystok.

Celem konferencji jest przedstawienie potencjalnych ścieżek kariery zawodowej, szansy rozwoju, ukazanie wielu możliwości  pracy w branży środowiskowej, umożliwienie wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń przez uczestników konferencji oraz zdobycie wiedzy o aktualnych ofertach pracy, staży, praktyk w sektorze ochrony środowiska. Konferencja ma swoje źródło w targach pracy, lecz daje szersze możliwości, ponieważ uczestnik może zapoznać się z wieloma aspektami przedstawianymi w prezentacji i zanotować wszystko, co zwróci jego szczególną uwagę. Podczas przerwy kawowej uczestnicy konferencji mają możliwość rozmowy z przedstawicielami firm, instytucji i instytutów, którzy zostali zaproszeni na konferencję.

Konferencja jest bezpłatna.

W tegorocznej edycji na uczestników czekają drobne niespodzianki od naszych gości. Dodatkową atrakcją jest możliwość skonsultowania swojego CV z doradcą zawodowym z Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW, który jest partnerem tegorocznej edycji.

Prosimy o rejestrację, pod linkiem: https://link.do/rejestracja-praca-w-ochronie-srodowiska

Więcej informacji w wydarzeniu:

Tegorocznymi gośćmi konferencji są: Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Atmoterm, Liga Ochrony Przyrody, Meritum Competence, SUEZ Polska, Główny Urząd Statystyczny, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie, Instytut Badawczy Leśnictwa, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, JARS S.A.

Partnerami medialnymi wydarzenia są portale: teraz środowisko.pl, sozosfera.pl, ekodialog oraz PandaTV i Radio UKSW.

Sponsor konferencji: Kifato MK

Serdecznie zapraszamy!