Podziękowania dla Społeczności WFCh

Szanowni Państwo

w związku z zakończeniem z dniem 31 sierpnia pełnienia funkcji dziekana WFCh pragnę serdecznie podziękować całej Społeczności Wydziału, Studentom, Doktorantom, Absolwentom, Pracownikom aktualnym i byłym, z którymi mogłem współpracować, oraz wszystkim Przyjaciołom WFCh za możliwość współpracy z Państwem przez ostatnie 8 lat przy okazji pełnienia funkcji prodziekana, a przez ostatni rok funkcji dziekana. Współpraca z Państwem zaowocowała naszymi wspólnymi sukcesami i przyniosła mi wiele satysfakcji. Dziękuję za pomoc i życzliwość oraz za zrozumienie okazane we wszelkich sprawach. Jestem przekonany, że zmiana dziekana WFCh przyniesie wiele nowych możliwości rozwoju i przyczyni się do kolejnych sukcesów wspólnych i osobistych dla naszej Społeczności.

prof. ucz. dr hab. Adam Świeżyński