Zajęcia warsztatowe z obsługi pakietu statystycznego R dla studentów psychologii stacjonarnej

W semestrze zimowym prowadzone są zajęcia z wprowadzenia do pakietu statystycznego R, bardzo ważnego narzędzia we współczesnych badaniach naukowych z psychologii. Są to zajęcia fakultatywne, kierowane do osób zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji statystycznych, przede wszystkim zaś do studentów rozważających kontynuację studiów z psychologii w Szkole Doktorskiej. Zajęcia prowadzi dr Ewa Skimina, odbywają one w co drugą środę semestru zimowego o 13:15 w sali 1451 i trwają 15h dydaktycznych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy z prowadzącą zajęcia: e.skimina@uksw.edu.pl. Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce 20.10.2021.