EZRA UKSW poszukuje specjalistów

EZRA UKSW prowadzi Środowiskowe Centra Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz 17 poradni psychologicznych dla dzieci i młodzieży w całej Polsce. W związku z rozwojem placówek medycznych EZRA UKSW poszukuje specjalistów – psychologów, psychoterapeutów, psychologów diagnostów, terapeutów środowiskowych i lekarzy psychiatrów.
 
"W ramach modelu EZRA kluczowe jest uwzględnienie całej gamy zasobów w sieci relacji małego pacjenta. To jest dla nas kluczowa zasada – angażowanie sieci oparcia społecznego oraz wykorzystanie zasobów istniejących w środowisku dziecka" – dr Tomasz Rowiński, Prezes EZRA UKSW.
 
EZRA UKSW sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym, który od kilku lat z sukcesem wdraża autorski model opieki środowiskowej dla dzieci i młodzieży w społeczności lokalnej. Misją organizacji jest budowanie sieci i relacji współpracy w społecznościach lokalnych na rzecz wsparcia dzieci, młodzieży i ich rodzin, które doświadczają kryzysu psychicznego. Model EZRA UKSW wyróżnia się podejściem teoretyczno-praktycznym oraz uwzględnieniem sieci wsparcia społecznego oraz środowiska dzieci i młodzieży w procesie leczenia. Model został doceniony przez decydentów w Polsce, jak i z Komisji Europejskiej. Obecnie jest skalowany w innych regionach, do których poszukujemy specjalistów w obszarze zdrowia psychicznego, którzy wspólnie z EZRA UKSW staną się częścią innowacyjnego podejścia w psychiatrii dzieci i młodzieży.
 
Szczegółowe informacje rekrutacyjne: www.ezrauksw.pl/rekrutacja/

 

Copyright © 2023 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach