Wizyta studyjna pracowników Centrum Ekologii i Ekofilozofii na Islandii.

W dniach 19-23 września odbyła się wizyta studyjna pracowników Centrum Ekologii i Ekofilozofii na Islandii. Projekt Wyzwania zrównoważonego rozwoju (FRSE, nr EOG/21/K4/W/0028) realizowany jest  realizowany we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym Islandii.

W wizycie wzięli udział:
dr hab. Maciej Bała - Dziekan Wydziału;
dr hab. Dominika Dzwonkowska, prof. ucz. - Kierownik projektu;
dr hab. Krassimira Ilieva-Makulec, prof. ucz. - Kierownik Komitetu Sterującego projektu;
dr. hab. Agata Kosieradzka-Federczyk, prof. ucz.;
dr Anna Augustyniuk-Kram;
dr Aleksandra Lisowska-Gaczorek.

Raport z wizyty można przeczytać tutaj: http://ceie.edu.pl/wyzwania-zrownowazonego-rozwoju.html

A study visit to Iceland by staff of the Center for Ecology and Ecophilosophy's employees took place from September 19-23. The project Challenges of Sustainable Development (FRSE, No. EOG/21/K4/W/0028) is implemented in cooperation with the Agricultural University of Iceland.

Participants of the visit were:
- prof. Maciej Bała - Dean of the Faculty;
- prof. Dominika Dzwonkowska - Project Manager;
- prof. Krassimira Ilieva-Makulec - Head of the Steering Committee of the project;
- prof. Agata Kosieradzka-Federczyk;
- Anna Augustyniuk-Kram, Ph.D.;
- Aleksandra Lisowska-Gaczorek, Ph.D.