Ogłoszenia dla studiów podyplomowych

Sesja naukowa SRPiPU: "W trosce o trzeźwość rodziny, o trzeźwość narodu" (19.10.2019) - zaproszenie

Dwuletnie Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień serdecznie zaprasza na sesję naukową poświęconą profilaktyce uzależnień, która odbędzie się w auli Schumana na UKSW, przy ul. Wóycickiego, w dniu 19.10.2019.

Program sesji

W ramach Studium przygotowujemy do pracy profilaktycznej w zakresie wszelkiego typu uzależnień. Jednakże otwarta Sesja naukowa rozpoczynająca kolejną (13. już) edycję Studium, będzie poświęcona profilaktyce uzależnień od alkoholu.

Wiele osób ma przekonanie, że w tym zakresie jest już dużo lepiej, bo nie widzimy tylu pijanych na ulicach. Jednakże z  międzynarodowych  danych wynika, że Polska w ostatnim roku osiągnęła rekordowy w swoim istnieniu wskaźnik 12 l czystego spirytusu na osobę (łącznie z niemowlakami). Piją młodzi, pije coraz więcej  młodych kobiet i dziewcząt. Największym dramatem jest to, że piją matki czekające na narodziny dziecka  - 30% kobiet w ciąży popija sobie alkohol, mimo że spustoszenia zdrowotne w życiu ich dzieci są przeogromne (tzw. FAS). Najbliższa sesja będzie poświęcona właśnie tym zagadnieniom. Czytaj więcej

Nowe studia podyplomowe w IEiB WFCh: "Zarządzanie jakością powietrza w jednostkach samorządu terytorialnego"

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych studiów podyplomowych "Zarządzanie jakością powietrza w jednostkach samorządu terytorialnego", prowadzonych w Instytucie Ekologii i Bioetyki WFCh. Studia są adresowane do pracowników administracji publicznej, zajmujących się ochroną środowiska, w tym ochroną powietrza. Proponowane studia zostały tak skonstruowane tematycznie, aby uczestnicy mogli zapoznać się zarówno z nowoczesnymi metodami monitorowania stanu środowiska, a w tym jakości powietrza, technologiami środowiskowymi, jak również aktami prawnymi dotyczącymi ochrony powietrza oraz metodami edukowania w tej tematyce. 

Więcej informacji na stronie: https://ieib.edu.pl/podyplomowe-studia/

 

Kongres "W trosce o młodych" (23-24.03.2019) - zaproszenie

Program do pobrania:

Nowe studia podyplomowe w Instytucie Psychologii WFCh

Instytut Psychologii WFCh przygotował ofertę nowych rocznych kierunków studiów podyplomowych. Rekrutacja trwa, a zajęcia rozpoczynają się od października 2017 roku.

SKUTECZNA KOMUNIKACJA W NOWYCH MEDIACH

Na zajęciach uczestnicy studiów zapoznają się z całym procesem budowania komunikatu za pomocą nowych mediów. Każdy weekend poświęcony będzie na inny aspekt – zaczynając od strategicznych podstaw, przez opiekę nad projektem, aż po kreację i mierzenie skuteczności. Pozwoli to na poznanie każdego elementu zarówno pracy z agencją reklamową, jak i w agencji reklamowej.

Więcej: www.nowemedia.edu.pl - www.facebook.com/komunikacjaNOWEMEDIA

360 STOPNI W MARKETINGU SPOŁECZNYM Czytaj więcej

Studia podyplomowe "Filozofia i etyka"

Nowe studia podyplomowe WFCh: Monitoring środowiskowy i mediacje w konfliktach ekologicznych

Zapraszamy na studia podyplomowe „Monitoring środowiskowy i mediacje w konfliktach ekologicznych” organizowane przez Instytut Ekologii i Bioetyki WFCh UKSW w Warszawie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Studia adresowane są głównie do pracowników administracji publicznej, zajmujących się ochroną środowiska oraz zintegrowanym zarządzaniem środowiskiem. Maksymalna liczba uczestników studiów podyplomowych to 30 osób.

Ogólna charakterystyka studiów:

 

Copyright © 2023 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach