Wizyta studyjna pracowników Centrum Ekologii i Ekofilozofii na Islandii.

W dniach 19-23 września odbyła się wizyta studyjna pracowników Centrum Ekologii i Ekofilozofii na Islandii. Projekt Wyzwania zrównoważonego rozwoju (FRSE, nr EOG/21/K4/W/0028) realizowany jest  realizowany we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym Islandii.

W wizycie wzięli udział:

dr hab. Maciej Bała – Dziekan Wydziału;

dr hab. Dominika Dzwonkowska, prof. ucz. – Kierownik projektu;

dr hab. Krassimira Ilieva-Makulec, prof. ucz. – Kierownik Komitetu Sterującego projektu;

dr. hab. Agata Kosieradzka-Federczyk, prof. ucz.;

dr Anna Augustyniuk-Kram;

dr Aleksandra Lisowska-Gaczorek.

Raport z wizyty można przeczytać tutaj: http://ceie.edu.pl/wyzwania-zrownowazonego-rozwoju.html

A study visit to Iceland by staff of the Center for Ecology and Ecophilosophy’s employees took place from September 19-23. The project Challenges of Sustainable Development (FRSE, No. EOG/21/K4/W/0028) is implemented in cooperation with the Agricultural University of Iceland.

Participants of the visit were:

– prof. Maciej Bała – Dean of the Faculty;

– prof. Dominika Dzwonkowska – Project Manager;

– prof. Krassimira Ilieva-Makulec – Head of the Steering Committee of the project;

– prof. Agata Kosieradzka-Federczyk;

– Anna Augustyniuk-Kram, Ph.D.;

– Aleksandra Lisowska-Gaczorek, Ph.D.

30 września 2022