Święto Uczelni – uhonorowani pracownicy WFCH

W czasie Świeta Uczelni pracownicy WFCH zostali uhonorowani:

• List gratulacyjny dla pracownika, który w roku akademickim 2022/2023 uzyskał tytuł profesora: prof. dr hab. Magdalena Żemojtel-Piotrowska, profesor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia.
  • Nagrodę Naukową Rektora UKSW II stopnia otrzymała: prof. dr hab. Magdalena Żemojtel- Piotrowska
  • Srebrny Krzyż Zasługi otrzymali: Dr Grzegorz Embros, dr hab. Krassimira Ilieva-Makulec, prof. ucz.,
  • Brązowy Krzyż Zasługi otrzymali: dr Tomasz Rowiński, ks. dr hab. Ryszard F. Sadowski, prof. ucz., dr Jan Sandner
  • Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymali: Paweł Boniecki, dr Monika Bukacińska, dr Dariusz Bukaciński, dr Izabella Olejniczak, dr Sławomir Ślaski, prof. dr hab. Janusz Uchmański
  • Medale Komisji Edukacji Narodowej odebrali: dr Michał Latawiec, prof. dr hab. Jacek Tomczyk, ks. dr hab. Waldemar Woźniak, prof. ucz., dr hab. Jarosław Piotrowski, prof. ucz.
  • Dyplomy doktorów habilitacyjnych odebrali: ks. dr hab. Marek Dobrzeniecki (filozofia), ks. dr hab. Dariusz Kucharski (filozofia), dr hab. Włodzimierz Strus, prof. ucz. (psychologia)
  • Dyplomy doktorskie odebrali: dr Mikołaj Stolarski (promotor dr hab. Henryk Gasiul, prof. ucz.), dr Katarzyna Włodarska (promotor dr hab. Henryk Gasiul, prof. ucz., promotor pomocniczy dr Jarosław Jastrzębski), dr Justyna Harasimczuk, dr Yong Lu, dr Michał Obidziński (promotor dr hab. Marek Nieznański, prof. ucz.) dr Maria Kwiatkowska, dr Klaudia Ponikiewska (promotor dr hab. Włodzimierz Strus)
15 lipca 2023