Stypendium NCN

Wyniki konkursu na stypendium naukowe NCN dla studenta/doktoranta w ramach projektu badawczego SONATA BIS 11 „Filozofia Leopolda Blausteina w kontekstach: Brentano, psychologia Gestalt, Szkoła Lwowsko-Warszawska i wczesna fenomenologia” nr 2021/42/E/HS1/00108 (kierownik: dr hab. Witold Płotka, prof. ucz.).

Komisja stypendialna, powołana przez Prorektora ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Decyzja Nr 7/2023 z dnia 14 czerwca 2023 r.), ks. dra hab. Marka Stokłosę, prof. ucz., obradowała w trybie zdalnym w dniu 18 września 2023 r. w celu oceny aplikacji złożonych w konkursie na stypendium naukowe Narodowego Centrum Nauki dla doktoranta / stypendystę na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy, do maksymalnie 24 miesięcy w całości) przy realizacji 3-letniego projektu badawczego SONATA BIS 11 pt. „Filozofia Leopolda Blausteina w kontekstach: Brentano, psychologia Gestalt, Szkoła Lwowsko-Warszawska i wczesna fenomenologia”, kierowanego przez dra hab. Witolda Płotkę, prof. ucz.

Działając zgodnie z wytycznymi Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych NCN w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki (Załącznik do uchwały Rady NCN nr 25/2019 z dnia 14 marca 2019 r.), Komisja Stypendialna oceniła zgłoszenia nadesłane na konkurs i zdecydowała o przyznaniu stypendium p. mgr. Hichamowi Jakha.

25 września 2023